Charles Donker. Geb. 1940 in Utrecht.

Sachgebiet:134Moderne und Zeitgenössische Kunst
Ausrufnummer:930
Ausrufpreis:60 Euro

Zuschlagspreis: 90 Euro
Charles Donker. Geb. 1940 in Utrecht. In der Pl. undeutl. bez. Handsign. und undeutl. num. (Ex. 10(?)/20). 'Libelle'. Um 1966. Radierung/Papier. Pl. ca. 9,2 x 7,9 cm. Gl.u.R. Online WVZ Filedt Kok (Rijksbureau voor Kunsthistorische Documentatie) CD 67-4; vgl. Dagboek Rhijnauwen 1977, S. 25; vgl. De Jongh & Schatborn 2002, S. 85