Myles Birket Foster. 1825 North Shields - 1899 Weybridge.

Sachgebiet:140musical instruments
Ausrufnummer:1418
Ausrufpreis:1000 Euro

Myles Birket Foster. 1825 North Shields - 1899 Weybridge. Monogr. Bet. 'Land's End Cornwall'. Aquarell. Ca. 19 x 29 cm. Gl.u.R