Konstantinopel.

Category:121Alte Graphik
Lot number:475
Limit price:20 Euro

Knockdown price: 90 Euro

Konstantinopel. 'Vue du Grand Serail de Constantinople'. Kol. Kupferstich, 18. Jh. Pl. 14 x 20,5 cm