Louise Dandelot. Geb. im 19. Jh. in Chateau Thierry/Aisne.

Lot number:831
Limit price:2400 Euro

Louise Dandelot. Geb. im 19. Jh. in Chateau Thierry/Aisne. Sign. Prachtvoller Rosenstrauß. Öl/Lwd. 41 x 33 cm. R