Ewald Fetz. Geb. 1942 in Egg.

Lot number:1429
Limit price:180 Euro

Ewald Fetz. Geb. 1942 in Egg. Rs. sign., (20)06 dat. und bet. 'Birke im Herbst'. Öl/Holz. Ca. 20 x 14 cm. R