Walter Burger. 1923 Emmen - 2010 Berg/St. Gallen.

Lot number:1418
Limit price:75 Euro

Knockdown price: 75 Euro

Walter Burger. 1923 Emmen - 2010 Berg/St. Gallen. Handsign., (19)73 dat. und num. (Ex. 38/50). Abstrakte Komposition. Serigraphie/Papier. Sieb ca. 14 x 73,5 cm. Gl.u.R