Wilhelm 'Willy' Weber. 1895 - Ludwigshafen/Rhein - 1959.

Lot number:1543
Limit price:60 Euro

Knockdown price: 60 Euro

Wilhelm 'Willy' Weber. 1895 - Ludwigshafen/Rhein - 1959. Sign., 1948(?) dat. und bet. 'Straße in Algier'. Bleistift/cremefarbenes Papier. Darst. 46 x 38 cm. Gl.u.R